Karatay Termal Tatil Köyü

Şok itiraf ”Boğarken avuç içlerini öptüm”

Wordpress Temaları

İzmir’in Buca ilçesinde kızı Zeynep Vural’ı eşarpla boğarak öldüren Ayşe Vural’ı ifadeleri kan dondurdu. Vural, “Ölüp ölmediğini bilmediğim için uzun süre bu şekilde bastırdım. Bastırdığım anda kızımın avuç içini de öpüyordum” dedi.

İzmir’in Buca ilçesinde 17 Mayıs’tan meydana gelen olayda Ayşe Vural, 29 yaşındaki kızı Zeynep Vural’ı poşetle boğarak öldürmüştü. Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giden ve burada suçunu itiraf eden Ayşe Vural, “Kızımı öldürdüm. Şu an evde. Eşim ve oğlum da evde. Ancak onların bu olayla bağlantısı yok” diyerek teslim olmuştu.

 BEDENİ CANSIZ BİR ŞEKİLDE BULUNDU

Vural’ın ifadeleri üzerine acil olarak ailenin Laleli Mahallesi’ndeki evine giden polis ve sağlık ekipleri, talihsiz genç Zeynep Vural’ın cansız bedenini buldu.

Polis ekipleri, olay yerindeki işlemlerin ardından Ayşe Vural, eşi Saffet Vural ve oğlu Ömer Vural gözaltına alındı. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede, Zeynep Vural’ın boğularak öldürüldüğünü belirledi. Savcının incelemesinin ardından Zeynep Vural’ın cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Vural’ın ifadesine ilişkin detaylar da ortaya çıktı. Ayşe Vural, kızını boğduğu sırada avuç içini öptüğünü söyledi. Vural, “Ölüp ölmediğini bilmediğim için uzun süre bu şekilde bastırdım. O anda kızımın avuç içini de öpüyordum” diye sözleri kan dondurdu.

“BASTIRDIĞIM SIRADA AVUÇ İÇLERİNİ ÖPÜYORDUM”

Yere düşen kızından hırıltılar geldiğini ve ardından genç kızın başına poşet geçirdiğini anlatan Vural, “O sırada kızımın boynunda bulunan fuları çekerek yere savurdum. Sert bir şekilde yere düştü. Yere düşen kızımdan hırıltı ve inleme sesi geliyordu. Yardım istemek yerine, kalkıp beni öldürür düşüncesiyle odada bulduğum poşeti başına geçirdim. Ağzını ve burnunu kapatacak şekilde bastırmaya başladım. Ölüp ölmediğini bilmediğim için uzun süre bu şekilde bastırdım. O anda kızımın avuç içini de öpüyordum” ifadelerini kullandı.

kaynak:Haberler.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!