Karatay Termal Tatil Köyü

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak’tan Kadın Personellere Büyük Süpriz

Daha Fazla Göster
Wordpress Temaları

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Üniversitede Görev Yapan Kadın Personeli Ziyaret Ederek Kendilerinin ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı.

Rektör Namık Ak, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ kapsamında, üniversitede akademik ve idari görevlerde çalışan kadın personeli tebrik ederek kendilerine ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ temalı kalem hediye etti.

“Kadınlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.”

Kadın personelle sohbet ederek görüş ve taleplerini dinleyen Rektör Namık Ak, “Paha biçilmez emekleri ve üstün çabalarıyla hayatımızın her alanında olduğu gibi, kurumumuzun işleyişinde de önemli katkıları olan kadınlarımız, her türlü takdiri ve güzelliği hak ediyorlar. Bu günün sembolik bir anlamı olsa da kadınlarımızın her zaman yanında olmaya, sorunlarına kulak vermeye ve işlerini en yüksek motivasyonla yerine getirmeleri için kendilerini sonuna kadar desteklemeye devam edeceğiz. Üstün gayretleri ve kurumumuza verdikleri katkılar için tüm kadın personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme