Karatay Termal Tatil Köyü

Karamanlı yazar İbrahim Şaşma, Almanya AABF Kültür ve Sanat Kurulu’nun düzenlediği yarışmada 3. Oldu

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Wordpress Temaları

Karaman’lı yazar İbrahim Şaşma, Almanya AABF Kültür ve Sanat Kurulu’nun  UNESCO 2021 Hünkar Hace Bektaş Veli ve Yunus Emre online sanat yarışmasında şiir ve kompozisyon kategorisinde 3. Oldu. Yazarımız bu başarısını şu şekilde dile getirdi;

“ŞÜKÜR VE TEŞEKKÜR VAKTİ.

 

Almanya AABF Kültür ve Sanat Kurulu’nun Unesco 2021 Hacı Bektaş-i Veli ve Yunus Emre Yılı kapsamında düzenlediği sanat şenliği kapsamında tertip ettiği şiir ve kompozisyon dalındaki yarışmalarda her iki kategoride de dereceye girip üçüncü olmanın onurunu yaşıyorum.

 

Şiir dalında “Ademden İçre” ve Kompozisyon dalında “Dosta Doğru” isimli eserlerim seçici kurul tarafından taçlandırılmıştır. Hele hele yürek sesinin savunucusu olduğum Derviş Yunus Emre ile ilgili bir etkinlikte eserlerimin ödülle dönmesi ve yurtdışından ödüllendirilmek de beni farklı bir şekilde onurlandırdı.

 

Ben her zaman olduğu şükrümü daim tutuyor, bu yolda manevi desteklerini, varlıklarını, dostluklarını, ağabeylik ve kardeşliklerini esirgemeyen cümle canlara teşekkürlerimi borç biliyorum…” Dedi.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme