Karatay Termal Tatil Köyü

”KARAMAN’da YETKİ YİNE SAĞLIK-SEN’de”

192219990_10159626731750680_9044293468833467786_n
Wordpress Temaları
KARAMAN’da YETKİ YİNE SAĞLIK-SEN’de
Sağlık-Sen Karaman Şube Başkanı Beytullah Bayır Karaman Sağlık Sen’in yetkili sendika olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Duyurusunu şu yazı ile paylaştı;
”Sağlık-Sen Karaman’da; bütün sağlık ve sosyal hizmet kurumlarında yetkiyi perçinlemiştir….
Karaman Genelinde Sağlık ve Sosyal hizmet alanında Mayıs 2021 ile Mayıs 2022 tarihleri arasında yetkili olacak sendikanın belirlenmesi için sendikaların üye sayılarının tespit işlemi tamamlandı. Üye sayıları baz alınarak yapılan belirleme sonucu sendikamız, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızdan yüksek teveccüh alarak 945 üye ile yeni dönemde de sorumluluğa ve mücadeleye genel yetkili sendika olarak devam edecektir.
Karaman İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı Kurumlar, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Tıp Fakültesi, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ermenek Devlet Hastanesi, Sarıveliler Devlet Hastanesi, Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı Kurumlarda ki çalışanlarımızı yetkili sendika olarak Sağlık-Sen temsil edecektir.
Şube Yönetimini devraldığımız günden beri Pandeminin Kahramanları Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarımıza layık olmak adına Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İş yeri Temsilcilerimiz, İlçe Temsilcilerimiz, Kadın Komisyonumuz, Gençlik ve Engelli Komisyonumuzla beraber mesai saati gözetmeksizin gecemizi gündüzümüze katarak yılmadan, yorulmadan, yoğun bir şekilde çalışarak, bir insan bedenine sığan o kocaman yüreklere dokunmaya çalıştık.
Salgın sürecinin ağır yükü altında olan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın alın terlerinin karşılığıyla ilgili mücadelemiz hak yerini bulana dek devam edecektir.
Bu vesile ile Yönetim Kurulumuza, İlçe Temsilcilerimize, sendikamızın Uç Beyleri İş yeri Temsilcisi Arkadaşlarımıza, Genç Sağlık-Sen Teşkilatımıza, Engelli Komisyonumuza, Kadın Kollarımıza ve zorlu süreçlerden geçtiğimiz şu dönemlerde bizlere güvenip her zaman yanımızda dik duran ve üyelikleri ile bu başarıya imza atan, büyük ailemizin her bir ferdi olan kıymetli üyelerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.”
Beytullah Bayır
Yönetim Kurulu Adına
Sağlık-Sen Karaman Şube Başkanı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!