Karatay Termal Tatil Köyü

Karaman Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Ortak Bildiri

featured
Wordpress Temaları

Karaman Sivil Toplum Platformu olarak bu gece yarısı 103 Emekli Amiralin darbe çığırtkanlığına karşı ortak BİLDİRİMİZDİR.

Bir kısım kendini bilmez mütekait askerin sözde ülkenin bekasını düşündükleri izlenimi vererek siyasete müdahale etme cüretleri; hukuki açıdan ihanetin, fiili açıdan açık bir zavallılığın, akılsızlığın ve ahlaksızlığın göstergesidir.

Ülkenin bekasını, devletin bağımsızlığını, milletin egemenliğini tehlikeye sokan şeyin geçmişte 10 yılda bir yapılan darbeler olduğu, bu darbelerle bu ülkenin bütün kaynaklarının sömürüldüğü, emperyalizmin operasyon sahası haline getirildiğini unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.

Türkiye’nin bekasının ve bağımsızlığının teminatı; millet ve onun emsalsiz iradesidir. Bunun yakın tarihteki en büyük ve en haşmetli örneği 15 Temmuz’dur. 15 Temmuz gecesi darbecilere meydanları dar eden millet, Türkiye’nin geleneğinden vesayeti, geleceğinden muhtıra ve darbeyi bir daha asla tekrar etmeyecek şekilde kazımış, söküp atmıştır. Şimdi de heveslerinizve beklentileriniz yine aynı şekilde kursağınızda kalacaktır. Sonuna kadar Milli İradenin yanında, darbecilerin ve heveskarlarının karşısında olacağız. Böyle biline…

#HaddiniziBilin
#HodriMeydan

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!