Karatay Termal Tatil Köyü

Karaman Evrensel Hafızlar Derneği’nden “1001 Hatim 1001 Şifa”

featured
Wordpress Temaları
Karaman Evrensel  Hafızlar Derneği “1001 hatim 1001 Şifa” isimli organizasyon sona erdi.”1001 hatim 1001 Şifa” isimli organizasyon 19 Mart cuma günü Sanayii Camisinde, cuma namazından önce pandemi tedbirlerine riayet ederek son bulmuştu.  Karaman Evrensel  Hafızlar Derneği ” 1001 hatim 1001 Şifa” isimli organizasyonu sonlandırdığını şu yazı ile duyurdu;
“Evrensel Hafızlar Derneği Karaman Şubesi olarak bu yıl ikincisini tertip ettiğimiz “1001 hatim 1001 Şifa” isimli organizasyonumuzu nihayete erdirdik. Allah’a hamdolsun. Hatim duamızın merasimini malum süreç dolayısıyla Sanayii Camisinde 19 Mart 2021 günü Cuma namazı evvelinde bu yıl daha mütevazi bir şekilde ve kısıtlamaları gözeterek icra ettik. Emeği geçen, destek veren, hatim okuyan, cüz ve Yasin okuyarak bu hayırlı faaliyetin içinde bulunan herkesten Allah razı olsun. Tüm geçmişlerimize ve şehitlerimize hediye ettik hatimlerimizi, Rabbimiz haberdar eylesin, Rabbim katında kabul buyursun inşallah.
Kur’an ı Kerim Tilaveti..Evrensel Hafızlar Derneği Karaman Şube Başkanı SANAYİ CAMİİ İMAM HATİBİ Hafız Abdurrahman EKEN. Karaman il müftülüğü Ceza evi Vaizi Mustafa Dökmen..”
Organizasyondan bazı kesitler linkte:  https://fb.watch/4pLanBxbyP/

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!