Bursluluk Sınavı

Abidin Çağlayan’dan mesaj

IMG_20210317_224023
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Wordpress Temaları

AK Parti Karaman İl Başkanı  Abidin Çağlayan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin  106. Yılı yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Çanakkale zaferinin 106. Yılına ve 18 Marta dair;
“İstiklal ve hürriyeti ile manevi değerlerine yürekten bağlı olan ecdadımızın tarihe nakşettiği kahramanlık destanlarından Çanakkale Zaferi’nin 106. yılını kutluyor olmanın coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

Milletin kahraman evlatları Mehmetçiklerin tarihe şanla, şerefle, kanla yazdığı, ”Çanakkale geçilmez”i tüm dünyaya öğrettikleri şanlı destanın günü olduğuna dikkati çeken Çağlayan, vatanın kurtuluşu ve bağımsızlığı için Edirne’den Kars’a, Mersin’den Sinop’a, vatanın doğusundan batısından, kuzeyinden güneyinden dili, dini, mezhebi, etnik kökeni ne olursa olsun vatan evlatlarının canlarını, kanlarını seve seve verdikleri bu şanlı günün, milletin birlik ve beraberliğinin en büyük timsali olduğunu bildirdi.

Vatanının bağımsızlığı, milletin birliği ve bütünlüğü için başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere kendini bu yola adayan tüm kahramanları ve kanlarını, canlarını seve seve veren tüm şehitleri bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum.Ruhları şad, mekanları cennet olsun.” Dedi

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme