Karatay Termal Tatil Köyü

03/09/2021 KARAMAN’DA VEFAT EDEN HEMŞERİLERİMİZ.

vefat
Daha Fazla Göster
Wordpress Temaları

1/ASLEN KOZLUBUCAK KÖYÜNDEN OLUP SAKABAŞI MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (ADNAN KOÇAK 66) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN SİYAHSER MEZARLIĞINDAN KALDIRILACAKT
2/ASLEN KARAMAN’LI OLUP ZEMBİLLİ MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (ŞABAN TOPBAŞ 79) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
3/ASLEN BOZKIR’LI OLUP LARENDE MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (HACER ONAR 78) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
4/ASLEN KARAMAN’LI OLUP HACICELAL MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (NURHAN AYSANOĞLU 51) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
5/ASLEN MUT’LU OLUP MEHMET BEY MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (EMİNE KAHVECİ 55) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN SİYAHSER MEZARLIĞINDAN KALDIRILACAKTIR.
6/ASLEN AYRANCI’LI OLUP ZEMBİLLİ MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (HİDAYET ÖNEMLİ 86) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
7/ASLEN KARAMAN’LI OLUP HACICELAL MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (AHMET UYSAL 88) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
8/ ASLEN SUDURAĞI KASABASI’NDAN OLUP KAZIMKARABEKİR MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (ŞEFİKA PERÇİN 77) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
9/ASLEN KARAMAN’LI OLUP ZEMBİLLİ MAH. İKAMET ETMEKTE OLAN (FATMA TEKİNYER 84) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MUTAKİBEN MUSALLADAN KALDIRILACAKTIR.
MEDYA ANADOLU OLARAK MERHUMELERE VE MERHUMLARA ALLAH’TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİZ.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme