Karatay Termal Tatil Köyü

Vali Işık’tan Kazımkarabekir’e Ziyaret

IMG_20210309_211347
Daha Fazla Göster
Wordpress Temaları

Sayın Valimiz Mehmet Alpaslan IŞIK Bir Dizi Ziyaret ve Açılış İçin Güzide İlçelerimizden Biri Olan Kazımkarabekir’i Ziyaret Etti, buna binayen Kazımkarabekir Kaymakamlığı tarafından Sayın Vali IŞIK’ın yaptığı ziyareti ile ilgili detayları bir açıklamada yayınlandı.

Yayınlanan yapılan açıklama şu şekilde:

Valimiz Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK, ihtiyaçları mahallinde tespit etmek, hizmeti de vatandaşın ayağına götürmek amacıyla ilçemizi teşrif etti.
Ziyaret ilçe hükümet konağında hizmet veren İlçe Nüfus Müdürlüğümüzün tadilat sonrası yeni konsept açılışı ile başladı.
Daha sonra Belediye konferans salonunda muhtarlar ile bir araya gelen Sayın Valimiz pandemi döneminde gösterdikleri yoğun çaba ve gayretlerinden ötürü muhtarlarımıza teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.
Ziyaretlere esnaflar ile devam eden Valimiz Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK, ilçe milli eğitim müdürlüğümüzce organize edilen tablet dağıtımı ve bilgi teknolojileri sınıfı, ahşap atölyesi sınıfı açılışlarına iştirak ettik den sonra ilçe jandarma komutanlığımız ziyaret edilerek Valimiz Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK programı son buldu.
Ziyaret sonunda açıklama yapan Valimiz Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kadınlar gününe de değinen Valimiz Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK Kadınlar bizim baş tacımız “ Bir toplum kadına, aile mefhumuna değer vermezse o toplumun ayakta kalması mümkün değil. Onun için annelerimiz, kadınlarımız bizim baş tacımız. Onlara ne yapsak az’’ dedi.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme