Karatay Termal Tatil Köyü

Kazımkarabekir İlçesi Belediye Başkanı Sn. Recep Boyacıoğlu’ndan Ramazan ayı mesajı

SAVE_20210413_212644
Daha Fazla Göster
Wordpress Temaları

Kazımkarabekir belediye başkanı sn. Recep Boyacıoğlu’dan ramazan ayı ile ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.
Sn. Boyacıoğlu’nun yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek Ramazan ayı ile bütün gönüller ibadetten yana, bütün yürekler aynı çatı altında. Bu ayı değerlendirmek için en makbul aydır. Bütün günahlardan arınma, pişmanlığı ve içten gelen tövbeyi Allah’a sunma, doya doya ibadet etme fırsatı bütün din kardeşlerim için hayırlı olsun. Gönlünüzü Allah’a açacağınız bu mübarek Ramazan ayı sizi ve ailenizi huzura boğsun.

On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerife bir kere daha nail olmak kısmet oldu. Bu ayı en iyi şekilde değerlendirmeli, dinimizin gerekliliği olan ve nefsimizi törpülemek için bize fırsat sunulan orucumuzu en iyi şekilde tutmaya gayret edelim.
Kim Allah yolunda dünyevi işleri bir kenara atıp sadece gönülden ibadet ederse, Allah ona cennetinden bir bahçe ayırır. Cennetin bahçesindeki gül kokularının yüzü suyu hürmetine bu ayı ibadet ve inançla geçirmenizi temenni ederim.

Gönüllerin merhamet dolduğu, en katı yüreklerin bile iman ateşiyle ısındığı, sevgi ve saygının esas olduğu, büyüklerin sabırlı küçüklerin vefakâr olduğu bu ay Müslüman âlemine bahşedilmiş en güzel hediyelerden biridir. Ramazan ayını ibadet içinde geçirmenizi dilerim. Ayrıca her yıl olduğu gibi bu yılda başlatmış olduğumuz “ Bir İftarda Sen Ver” kampanyamıza tüm hayırsever vatandaşlarımızı ortak payda olan kardeşlik etrafında hayır yapmaya davet ediyorum. Rabbim şimdiden yardımlarımızı dergahında kabul eylesin.

Bu düşünceler ile içerisinde bulunduğumuz zaman diliminde büyük bir mücadele verdiğimiz doğal afetlerden hastalıklardan Rabbim Ramazan Ay’ı hürmetine bizleri korusun ve en yakın zamanda bizleri huzura eriştirsin.
Mübarek Ramazan-ı Şerif’in ilçemize, devletimize ve zulüm altında olan tüm müslüman alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz eder, Ramazan-ı Şerif’inizi tebrik ederim.

Recep Boyacıoğlu
Kazımkarabekir Bld. Bşk.”

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme