Karatay Termal Tatil Köyü

Kazımkarabekir belediyesinden Muharrem ayına özel aşure ikramı

2C874C69-2F4B-4166-A864-E8D1353E9CC9
Daha Fazla Göster
Wordpress Temaları

Kazımkarabekir belediyesinden Muharrem ayına özel aşure ikramı

Kazımkarabekir belediye başkanı sn Recep Boyacıoğlu Muharrem ayına özel aşure etkinliği düzenledi yapılan etkinliğe Karaman Ak parti millet vekili sn. Selman Oğuzhan Eser ve Ayrancı Kaymakamı ve İl özel İdare Genel sekreteri sn. Evren Çakır da katıldı program Kazımkarabekir cumhuriyet meydanında gerçekleşti ve etkinliğe halkın yoğun ilgisi dikkat çekti. Etkinliğin ardından Kazımkarabekir belediyesi sosyal medya hesabından etkinlikle ilgili bir paylaşımda bulundu yapılan paylaşım şu şekilde:

“Bereketiyle gelen Muharrem Ayında belediyemizin organizasyonunda ilçemiz cumhuriyet meydanında Aşure ikramında bulunduk.

Başkanımız; “Hüznü de sevinci de bir arada yaşadığımız Muharrem Ayında birliğimizin ve beraberliğimizin pekişmesini diliyor Hazreti Hüseyin ve tüm Kerbela şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Programımıza katılarak destek veren Hemşehrimiz milletvekilimiz Sn. Selman Oğuzhan Eser’e, Ayrancı Kaymakamı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Sn. Evren Çakır’a ve kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Allah Kabul Eylesin.”

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme