Karatay Termal Tatil Köyü

Karaman’da uyuşturucu

featured
Wordpress Temaları

Karaman’da peş peşe gelen uyuşturucu operasyonları ile zehir tacirlerine büyük darbe vuruluyor. Şehir dışından temin ettikleri düşünülen uyuşturucu maddeleri kullanan kişilerde tespit ediliyor.
Karaman’da özellikle son günlerde Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinatörlüğünde narko tim ekipleri tarafından yapılan operasyonlar başarı ile sonuçlanıyor. narko tim uyuşturucu satıcılarına tespit ederken kullananları da belirliyor.
Uyuşturucu operasyonu ile ciddi bir şekilde mücadele eden narko tim ekipleri en son bugün 1’i kadın 5 kişinin şehir dışından temin ettikleri uyuşturucuyu Kuğulu Park’ta tespit etti. Uyuşturucu kullanan 5 kişi gözaltına alındı. resmi ve sivil ekip araçlarına bindirilen kişiler sağlık kontrollerinden geçirilerek narkotik suçlarla mücadele şubesine teslim edildi. Uyuşturucu kullanırken suçüstü yakalanan 5 kişiye ise uyuşturucu madde kullanmak suçundan işlem başlatıldı.
Yetkililer, halkın güven ve huzur içinde yaşamlarını sürdürmeleri için bu mücadelelere ciddi bir şekilde devam edeceklerini belirttiler.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!