Karatay Termal Tatil Köyü

Eğitim Çalışanları Yine “Eğitim-Bir-Sen” Dedi

Wordpress Temaları

Eğitim-Bir-Sen’den Karaman’a teşekkür

Eğitim Çalışanları Yine
“Eğitim-Bir-Sen” Dedi

2021 Mayıs mutabakatında eğitim çalışanları yine açık farkla yetkiyi Eğitimciler Birliği Sendikasına verdiler.

Mutabakat sayılarına göre Karaman ilinde Eğitim Bir Sen, diğer sendikaların tamamının toplamına büyük bir fark atarak 2032 üyeyle mutabakata imza attılar.

Eğitim Bir Sen Karaman Şube Yönetiminden yapılan açıklama şu şekilde:

” Karaman İlimizde ve bütün ilçelerimizde, hem Milli Eğitim hem Üniversite camiamızdaki eğitim çalışanları güvenin, etkinin ve yetkinin adresi olarak yeniden sendikamızı göstermeleri bizim için bir onurdur. Onların güvenlerini boşa çıkarmamak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bizi sendikacılıkta itibarın, yetkide istikrarın teminatı olarak görüp, imzalarıyla desteğini esirgemeyen üyelerimize ve bütün eğitim camiamıza canı gönülden teşekkür ederiz.” denildi.

Merkezde 1415, Başyayla’da 29, Ayrancı’da 50, Sarıveliler’de 55, Kazımkarabekir’de 30 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde 269, Ermenek’te 184, Karaman İl genelinde ise 2032 üye ile zirvede.

Bu başarıya Şube Başkanı Yunus Özdemir ise  şöyle teşekkürlerini iletti; “Eğitim-Bir-Sen’i yetkide istikrarın, sendikacılıkta itibarın teminatı olarak görüp bize olan güvenlerini arttırarak devam ettiren bütün üyelerimize ve eğitim çalışanlarımıza yürek dolusu teşekkürler.” dedi.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!