Karatay Termal Tatil Köyü

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan’dan evlat nöbetindeki ailelere destek ziyareti

ak-parti-karaman-il-baskani-abidin-caglayandan-evlat-nobetindeki-ailelere-destek-ziyareti
Daha Fazla Göster
Wordpress Temaları

Diyarbakır annelerinin dağa kaçırılan çocukları için HDP İl Başkanlığı binası önündeki evlat nöbetine destek ziyaretleri devam ediyor.

Evlatları dağa kaçırılan Diyarbakır annelerinin 3 Eylül 2019’da HDP il binası önünde başlattığı oturma eylemi 656’ncı gününde de devam ediyor. AK Parti Karaman İl Başkanı olan Abidin Çağlayan ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Öztürk’ün de aralarında olduğu il teşkilatı, evlat nöbetindeki anne ve babalara destek ziyareti gerçekleştirdi.

Çağlayan, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şöyle dedi:

 “Bu direniş bizi son derece mutlu ediyor. Çünkü çocuklarının adresi, istenilen yer belli ve anneler de bu yerden çocuklarını istiyor. 40 yılı aşkındır 10 binlerce insanımızın kanını döken bu örgüt, inşallah annelerimizin güçlü direnci, imanı ve inancı sayesinde yok olacak.” dedi.

Annelerin her zaman yanında olduklarını belirten Çağlayan, şu sözleri söyledi:

“Annelerimizin ellerini öpüyoruz. İnşallah en yakın zamanda ülkemiz terör ve terör destekçilerinden kurtulacaktır. Annelerin bu mücadelesi terör örgütü PKK’nın ve siyasi uzantısı HDP’nin çirkin yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur. Terörle mücadelede annelerin bu kararlı duruşu çok önemlidir. Evlat hasretiyle yanan bu yürekler terörle mücadelede çok değerli bir motivasyon sağlamıştır. İnanıyoruz ki terörle mücadele birlik, beraberlik ruhu ve Diyarbakır annelerinin aylardır süren bu anlamlı duruşlarıyla zaferle sonuçlanacaktır.” dedi.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme