Karatay Termal Tatil Köyü

Adalet Bakanından Avrupa’nın En Büyük Kitabevine Ziyaret.

featured
Wordpress Temaları

19 Eylül Pazar günü Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve beraberindeki Heyet, 17bin metrekareyle Avrupa’nın en büyük kitabevine ziyarette bulundular.

BKM KİTAP İstanbul Yolu Şubesine ziyarette bulunan heyet, BKM KİTAP konseptinde bulunan mağaza alanını, depo alanını, etkinlik alanını ve lojistik alanını gezerek ziyarette bulundular. Otomasyona dayalı lojistik alanını da yerinde inceleyen heyet, BKM KİTAP’ın e-ticaret süreçleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler aldılar.

Adalet Bakanı sayın Abdülhamit Gül, Adalet Bakan yardımcısı sayın Zekeriya Birkan, Adalet Bakan yardımcısı sayın Uğurhan Kus, Bursa Milletvekili Sayın Emine Yavuz Gözgeç, Bursa milletvekili sayın Zafer Işık, Bursa valisi sayın Yakup Canpolat, Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı sayın Alinur Aktaş, Bursa cumhuriyet Başsavcısı Sayın Gökhan Şen, Bursa Emniyet Müdürü sayın Tacettin Aslan, Ak parti il Başkan yardımcısı sayın Mustafa Yavuz, Adalet komisyon Başkanı sayın Ömer Gülmüş, BAM Başkanı sayın Abdulkadir Şahin’in bulunduğu heyetin ziyaretine ilişkin görüşlerini aktaran BKM KİTAP Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Bingölbali “Ülkemizde okuma kültürünün gelişmesi ve sürdürülebilmesiyle ilgili yaptığımız yatırımlarımızın bu değerli ziyaretlerle, taçlandırılıyor başarılarımızın taktir görüyor oluşu gurur verici bir durum olmakla beraber, bizleri onurlandırıyor. Bu noktada ziyaretimize gelen değerli Bakanımıza, Bakan Yardımcımıza, Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, İl Emniyet Müdürümüze ve emeği geçen her çalışanımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. ”dedi. Ziyaret yapılan ikramın ardından Yönetim kurulu Başkanı Kutbettin beyin hediye taktimi ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Medya Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!